PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów, Kronika policyjna: 21, 22 marca 2012

21 marca

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło we wtorek o godzinie 12:10 w Tuchowie. Jadący Audi A4 ul. Tarnowską w kierunku Gromnika, 60-letni mężczyzna potrącił pieszego – 9 letniego chłopca, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku uderzenia chłopiec poniósł śmierć na miejscu. Kierującego poddano badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 0,0. Pobrana została mu także krew do badań. Postępowanie w sprawie, mające wyjaśnić wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia prowadzą pod nadzorem prokuratury policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Tarnów.

We wtorek wieczorem na ul. Witosa w Łęgu Tarnowskim doszło do zderzenia rowerzystów – jadącej w kierunku Żabna 16-letniej dziewczyny, z jadącym z przeciwka 54-letnim miejscowym. Dziewczyna przewieziona została do szpitala. Doznała urazu głowy i ogólnych potłuczeń ciała. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, ze miał on w organizmie 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

22 marca

21 marca policjanci z KP Tarnów-Centrum otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia samochodu. Sprawca uderzając betonowym odłamkiem dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej VW Golfa, powodując straty w wysokości 500zł na szkodę właściciela pojazdu. Policjanci w toku czynności zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za uszkodzenie mienia. Jak się okazało był nim 62-letni mieszkaniec Tarnowa.

Z terenu parkingu przy kościele parafialnym w Pogórskiej Woli nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego marki Scott Aspekt w kolorze biało-niebieskim o wartości 1000zł.