PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów, Kronika policyjna: 12, 13 września 2012

Informacje z dnia 13 września 2012 r.

Nielegalne polowanie
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali mieszkańca Koszyc Małych, który nielegalnie pozyskał zwierzynę łowną. Mężczyzna dysponował wnykami, za pomocą których złapał bażanta. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawiania wolności do 5 lat.

Nieznany sprawca ukradł laptopa
Nieuwagę pokrzywdzonej wykorzystał sprawca, który zabrał pozostawioną na jednym z przystanków autobusowych przy ul. Krakowskiej w Tarnowie teczkę z laptopem. Straty oszacowano na ponad 2 tysiące złotych.

Kradzież na budowie
Policja poszukuje sprawcy, który włamał się do kabiny dźwigu na terenie budowy autostrady A4 w Nowej Jastrząbce, z której zabrał klucze warsztatowe, 2 komplety zawiesi łańcuchowych, a ze zbiornika paliwa 150 litrów oleju napędowego. Straty na szkodę jednej z firm wynoszą blisko 2,5 tysiąca złotych.

 

Informacje z dnia 12 września 2012 r.

Kierowca z trzema promilami
11 września Tuchowscy policjanci zatrzymali kierującego Alfą Romeo. 37-letni mieszkaniec miasta prowadził pojazd mając 3 promile alkoholu w organizmie.

Złamał sądowy zakaz
47-letni rowerzysta został zatrzymany po południu w Zaczarniu. Mieszkaniec Tarnowa jadąc jednośladem naruszył sądowy zakaz, za co grozi kara pozbawiania wolności do 3 lat.

Zatrzymany za posiadanie
Po 23:00 na ul. Bitwy pod Studziankami w Tarnowie policjanci zatrzymali 26-latka, przy którym ujawnili porcję marihuany.