Tarnow Autostrada A4 Wierzchoslawice Krzyz z Lotu Ptaka Zdjecia

W ciągu ostatnich 5 lat 2200 kilometrów autostrad, dróg ekspresowych i obwodnic. -jest to gigantyczny wysiłek, bezprecedensowy w historii naszego kraju-powiedział Donald Tusk podczas wizyty w nowym odcinku S8 drogi, Oleśnica-Syców.

-Pomimo faktu, że sytuacja nie jest najłatwiejsza, staramy się chronić inwestycje drogowe, aby w najbliższej przyszłości sieć drogowa mogła szybko i bezpiecznie zabrać ze sobą kierowców z jednego miejsca do drugiego-powiedział premier Tusk. -W 2012 sam mówimy o 650 kilometrów zakończonych autostrad i dróg ekspresowych-podkreślił.

W październiku zlecono 22 kilometrowy odcinek S8 z Wrocławia do Oleśnica. W sumie trasa ma długość 55 kilometrów. Odcinek Dolnego Śląska trasy S8 z Wrocławia do granicy województwa dolnośląskiego jest częścią autostrady S8 z Wrocławia do Warszawy, która jest obecnie w budowie i zostanie zlecona w 2014.

Kierowcy będą mogli skorzystać z odcinka o 57 km autostrady A4 łączącej szarów z Tarnów. Dzięki temu mogą mieć szybki dostęp do najlepszych kasyn w regionie. Jeśli ta nowa droga nie zrobi dla ciebie wiele, dobrze, możemy zaoferować alternatywy online, dzięki czemu nie będziesz musiał nawet wychodzić z mieszkania. Tutaj możesz mieć niesamowitą darmową ofertę kodów, która w rzeczywistości sprawi, że Twoja sesja gry będzie jeszcze tańsza, jest to najbardziej efektywny sposób grania.

Obecnie trwają ostatnie procedury zlecone w dziale – będzie ono otwarte tak szybko, jak tylko zostaną ukończone. Trasa jest podzielona na trzy części: szarów-Brzesko (23 km), Brzesko-Wierzchosławice (21 km) i Wierzchosławice-krzyż k. tarnówa (13 km). Sekcja z Brzesko do Wierzchosławice jest nadal w budowie, dlatego kierowcy będą mogli korzystać tylko z jednej drogi.

Odcinek A4 z szarów do Tarnów będzie teraz dostępny tylko dla pojazdów poniżej 12 ton i autobusów. Postrach ruchu powyżej 12 ton będzie korzystać z drogi krajowej nr 4.

Dodatkowa przestrzeń została zarezerwowana na dodatkowy trzeci pas na zewnątrz każdej jezdni. Na trasie autostrady 4 zmiany zostały zaprojektowane w powiecie Bochnia, Brzesko, Wierzchosławice, krzyż, a także sześć stacji serwisowych autostrad.

Autostrada z szarów do Tarnowa jest częścią autostrady A4 łączącej Europę Zachodnią z Ukrainą, położonej w trzecim transeuropejskim korytarzu transportowym. Do tej pory autostrada A4 została zbudowana na terenie Polski od granicy polsko-niemieckiej przez-inter alia-Wrocław, Opole, Katowice, Kraków do Szarów. Wybudowano również odcinek o długości poniżej 7 kilometrów; jest częścią obwodnicy Rzeszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *