Tarnów: Wspólna inicjatywa żużlowców i piłkarzy Unii Tarnów (Zdjęcia)

Dzisiejszy mecz pomiędzy Unią Tarnów, a reprezentacją I LO w Tarnowie zainaugurował cykl spotkań tarnowskiej młodzieży ze sportem. Organizatorami spotkania byli portal informacyjny kibiców Unii Tarnów elitatarnowa.pl oraz klub kibica I LO.

Rozegrany mecz nie tylko dawał możliwość sprawdzenia się uczniów liceum na tle piłkarzy Unii ale również zaprezentowania się żużlowców tarnowskiego zespołu w nowej dyscyplinie. Drużynę Unii Tarnów reprezentowali bowiem Dominik Pietruch (bramkarz), Fabian Fałowski, Dominik Bednarczyk z sekcji piłkarskiej oraz przedstawiciele żużla Jakub Jamróg, Ernest Koza i Edward Mazur. W barwach I Liceum Ogólnokształcącego zagrali Piotr Langer, Seweryn Onak, Jacek Słota, Marcin Czarnik, Michał Boryczko, Michał Sieńczak, Łukasz Hamowski, Szymon Stonka, Marcin Dulęba oraz Bartosz Bałut. Pomimo nowej roli żużlowcy stanęli na wysokości zadania i wspólnie z piłkarzami pokonali reprezentację I LO 8:5. Jednak to nie wynik tego dnia był najważniejszy.

Sporą atrakcją dzisiejszego spotkania była również nowa maskotka drużyny Unii Tarnów, która rozgrzewała sportowców do gry. W najbliższym czasie zostanie zorganizowany plebiscyt na imię maskotki drużyny, o szczegółach będziemy informować na naszym portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *