Tarnów: Tarnowskie zderzenie z wytwórnią GRASSROOTS FILMS z Nowego Jorku

W niedzielę 24 marca w Centrum Sztuki Mościce odbyła się trzecia i ostatnia projekcja filmowa w ramach cyklu „FAMILIJNY TRYPTYK FILMOWY”, którego organizatorem było Stowarzyszenie KANON.

Na to wyjątkowe spotkanie został zaproszony przedstawiciel nowojorskiej wytwórni GRASSROOTS FILMS, która jest autorem zaprezentowanego filmu pt. „THE HUMAN EXPERIENCE”. Film ten zdobył już 28 nagród i wyróżnień na festiwalach filmowych na całym świecie. Po projekcji filmu Pan Maciej Syka podzielił się swoimi osobistymi przeżyciami związanymi z realizacją tego filmu, niecodziennymi spotkaniami z takimi osobowościami jak Oprah Winfrey czy Bono, który po obejrzeniu tego filmu zaprosił do swojego domu całą ekipę filmową GRASSROOTS FILMS.

Na wcześniejszych dwóch spotkaniach i dyskusjach widzowie obejrzeli dwa inne dzieła. Na projekcji dla mężczyzn, 10 marca zaprezentowano film „ODWAŻNI”. Tydzień później na spotkaniu dla kobiet pokazano film „WIELKI MIKE”. W tegorocznym cyklu „FAMILIJNY TRYPTYK FILMOWY” wzięło udział ponad 250 osób. Stowarzyszenie KANON zaprasza na kolejną edycję w marcu 2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *