Tarnowska Unia osłabiona brakiem 4 doświadczonych zawodników, z debiutantem w bramce pechowo przegrywa z liderem II ligi. Oba zespoły nie zachwyciły grą. O ile celem Unii jest utrzymanie się w II lidze tak licząca na awans do I ligi Puszcza nie może być zadowolona z wygranej w Tarnowie .

W meczu nie mogli zagrać: Dominik Bednarczyk (kartki), Łukasz Kazik i Roger Radliński. Co gorsza kontuzje wyeliminowały obu bramkarzy Tomasza Liberę i Dominika Pietucha. W bramce musiał stanąć debiutant, 18-letni Rafał Słomski, który jak dotąd terminował w zespole juniorów.  Nic dziwnego, że przeciwko liderowi z Niepołomic Jaskółki zagrały defensywnie, czekając na błąd rywala. Goście zagęścili środek pola i zagrali 1 napastnikiem, którego wspierali wchodzący z linii pomocy zawodnicy. Puszcza miała przewagę, ale nie wiele z niej wynikało.

Do Tarnowa tym razem w barwach Puszczy powrócił Łukasz Popiela. Najlepszy strzelec rundy jesiennej w zespole Unii Tarnów.

UNIA TARNÓW – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0 – 1 (0 – 0) – 0-1 Biernat 84.

Unia: Słomski – Witek, Furmański, Pawlak, Węgrzyn – Adamski (68 Sojda), Jamróg, Kostecki, Matras (89 Wilk) – Ślęzak, Fałowski (87 K. Wróbel).
Puszcza:
 Stępniowski – Szymonik, Biernat, Strózik, Zontek (46 Paul) – Cholewiak (46 Kałat), Popiela (70 Jurkowski), Rodin, Nowak, Tarasek – Moskwik (78 Lizak).

Sędziował: Sławomir Pipczyński z Radomia.
Żółta kartka: Jamróg.
Widzów: 1000