PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: Przegrana Unii na zakończenie rundy jesiennej (Zdjęcia)

W ostatnim meczu przed przerwą zimową Unia Tarnów podejmowała na własnym stadionie Łysice Bodzentyn, lidera tabeli III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej. Pomimo starań „Jaskółki” nie sprostały rywalowi i przegrały spotkanie 0:2.

Przez niemal całe spotkanie Unia Tarnów prowadziła równy bój z piłkarzami Łysicy. Skrzydeł tarnowskiej drużynie nie podciął nawet gol do szatni. W drugiej połowie nadal szturmowali bramkę rywali ale znów to goście zdołali strzelić kolejnego gola. Prowadząc już dwoma bramkami piłkarze Łysicy mogli spokojnie rozgrywać piłkę, dzięki czemu utrzymali korzystny dla siebie wynik i umocnili się na fotelu lidera. Unia Tarnów kończy rundę jesienną na 6 miejscu, a kibicom pozostaje czekać do marca, kiedy to ich drużyna zmierzy się w pierwszym meczu po przerwie zimowej z KSZO Ostrowiec.