PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: Nowi mieszkańcy tarnowskiego Azylu do adopcji (ZDJĘCIA)

W tarnowskim Azylu zamieszkały nowe psy, które czekają na swoją szansę. Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie 9 zwierząt znalazło dom: Bubuś, Duduś, Hera, Warka, Fluk, Karla, Madox, Katy oraz Rocky.

Azyl dla psów i kotów
ul. Cmentarna
33-100 Tarnów

Wszystkie zwierzęta znajdujące się w azylu posiadają książeczki zdrowia, są szczepione, odrobaczone oraz odpchlone. Można je oglądać od wtorku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, w soboty w godzinach 7:00 – 15:00. Wydawane są od wtorku do soboty w godzinach od 9:00 – 14.00

 

Ami

Ami jest około 3 letnią małą suczką która trafiła do Azylu w połowie stycznie 2014 roku i zamieszkuje boks nr 3. Ami to wesoły i energiczny psiak lubiący zabawy z człowiekiem jak i szaleństwa na wybiegu. Lubi doskakiwać i zachęcać do kontaktu, jest wielkim pieszczochem i łasuchem. Wesoło bryka na spacerach oglądając się i zachęcając do szaleństw. Toleruje obce osoby i psy.

Fanta

Fanta to średniej wielkości szczeniak mający około 4 miesiące. Do Azylu trafiła w połowie stycznia 2014 roku i zamieszkuje boks nr 3. Fanta jest radosnym i spokojnym psiakiem spragnionym uczuć od człowieka. W pierwszym dniu jeszcze troszkę wystraszona, lecz gdy tylko poznała dotyk człowieka i okazano jej odrobinę czułości stała się oddanym pieszczochem. Lubi się wtulać i nadstawiać pyszczek do głaskania, uczy się również chodzić na spacerach i idzie jej to świetnie. Fanta z pewnością wyrośnie na dużą suczkę. Toleruje obce osoby i psy.

Frajda

Frajda to mała suczka której wiek szacuje się do roku. Trafiła do Azylu początkiem stycznia 2014 roku i zamieszkuje boks nr 1. Frajda jest psiakiem energicznym i żywiołowym. Wykazuje ogromne chęci do kontaktu i zabaw z człowiekiem, wręcz można powiedzieć że nigdy się jej nie nudzą. Frajdę śmiało można spuszczać ze smyczy podczas spaceru, sunia nie oddala się, wręcz ma jeszcze większa ochotę na zabawy. Idealnie nadaje się do domu z dziećmi. Toleruje obce osoby i psy.

Lisa

Lisa to około 4 letnia suczka średniej wielkości która trafiła do Azylu w połowie stycznia 2014 roku i zamieszkuje boks nr 3 razem z innymi suczkami. Lisa z początku była psiakiem wystraszonym z dystansem do człowieka, lecz już po pierwszym dłuższym spacerze i kontakcie szybko zaufała i garnęła się do pieszczot. Jest psiakiem radosnym i skromnym proszącym o chwile uwagi. Lubi biegać po wybiegu razem z innymi suczkami i chodzić na spacery podczas których posłusznie idzie na smyczy. Toleruje obce osoby i psy.

Mia

Mia to suczka średniego wzrostu mająca do 2 lat. Trafiła do Azylu początkiem stycznia 2014 roku i zamieszkuje boks nr 3. Mia jest Azylową wariatką która zawsze jest spragniona kontaktu i zabaw z człowiekiem. Uwielbia szaleć na spacerach, jej „głupawkom” nie widać końca. Podczas spaceru Mia lubi się zatrzymać i położyć na plecach dając brzuszek do drapania. Jest wesołym i energicznym psiakiem uwielbiającym szaleć na wybiegu i aportować. Reaguje na komendę siad. Świetnie nadaje się do domu z dziećmi. Toleruje obce osoby i psy.

Pol

Pol to około 4 letni mały samiec który trafił do nas początkiem stycznia 2014 roku i zamieszkuje boks nr 7. Pol jest pieszczochem, na widok człowieka podchodzi i podskakuje na kolana nadstawiając pyszczek do głaskania. Uwielbia chodzić na spacery i szaleć po wybiegu podbiegając do pieszczot. Jest wesołym i spokojnym psiakiem. Ma wadę zgryzu. Toleruje obce osoby i psy.

Rej

Rej jest około 6-8 letnim samcem w typie jamnika który trafił do Azylu początkiem stycznia 2014 roku i zamieszkuje boks nr 25 razem z innymi psiakami. Rej to spokojny i opanowany psiak pragnący miłości człowieka. Będąc w boksie podchodzi i skromnie wtula się w nogi prosząc o chwilę uwagi. Lubi chodzić na spacery podczas których posłusznie chodzi na smyczy. Wesoło szaleje na wybiegu razem z innymi psiakami podskakując na kolana i zachęcając do kontaktu. Toleruje obce osoby i psy.

Skiper

Skiper to około 2 letnia malutka kruszynka, która trafiła do Azylu pod koniec grudnia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 17. Skiper jest spokojnym i wesołym samcem, który ma lekki dystans do człowieka. Cieszy się na jego widok, lecz nie do końca ufa. Będąc obok w boksie daje się pogłaskać, wziąć na ręce, przytulić. Lubi kiedy go głaszczemy, uczy się chodzić na spacery. Będąc w nowym domu, jak już zaufa człowiekowi będzie oddanym pieszczochem. Toleruje obce osoby i psy.

Slip

Slip to około 4 letnia mała kuleczka do przytulania która trafiła pod koniec grudnia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 7 razem z innymi psiakami. Slip jest samcem, kiedy do nas trafił miał ograniczone zaufanie, takie też ma do obcych osób. Psiak jak tylko komuś zaufa staje się oddanym pieszczochem wtulającym w kolana i nadstawiającym maleńki pyszczek do głaskania. Szybko nauczył się chodzić na spacery i uwielbia na nie chodzić, a jak tylko wróci i wejdzie do boksu grzecznie czeka na nagrodę w postaci smaczka. Kiedy dostanie szansę i czas na zbudowanie relacji, będąc w nowej rodzinie zapewne wniesie dużo radości i uśmiechu do domu. Toleruje obce psy.