PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: Spektakl „Dobry wieczór Państwu” z Krzysztofem Materną w roli głównej (ZAPOWIEDŹ + KONKURS)

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl „Dobry wieczór Państwu” Teatru Polonia z Warszawy w ramach Małopolskich Wieczorów Teatralnych 7 marca 2014 r. o godz. 19.00.


WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia  na spektakl  ”Dobry wieczór Państwu”. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na adres redakcja@pulsmiasta.com wysłać swoje imię i nazwisko, w tytule wiadomości wpisując „Dobry wieczór”. Konkurs trwa do piątku 28 lutego do godziny 23:59! Szczęśliwych zwycięzców poinformujemy drogą mailową.


Mistrz (Krzysztof Materna) i jego infantylna asystentka (Olga Bołądź) spotykają się w garderobie przed występem. I zaczynają się przemyślenia nad polskim show-biznesem.

Po wielu, wielu latach pracy w polskim show-biznesie, po wielu latach pracy w polskiej telewizji, na estradzie Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego, zabawnego monologu. Artysta, Krzysztof Materna, czekający w garderobie na swój kolejny występ, spowiada się i zwierza publiczności z praw i reguł ogólnych, rządzących polskimi mediami i polską tzw. rozrywką.

Krzysztof Materna o genezie spektaklu:

Jedni opisują wspomnienia w książkach, ja zdecydowałem się nimi podzielić z publicznością (…) To nie jest Beckett, raczej rodzaj eksperymentu scenicznego będącego podsumowaniem moich estradowych i telewizyjnych doświadczeń. Akcja Dobry wieczór Państwu rozgrywać się będzie w garderobie, gdzie artysta (…) zaczyna się dzielić przemyśleniami na temat talk-show, importowanych tematów, koncertów…

Opowiada o sposobach manipulowania publicznością i o tym, że konferansjerów zastąpił ładnie wyglądający prowadzący. (…) Inspiracją był monodram o show-biznesie, który pokazała mi Krystyna Janda. Zaproponowała bym zebrał własne wspomnienia (…) .