PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: „Karolowe Pieśni” w Centrum Sztuki Mościce (ZAPOWIEDŹ + KONKURS)

image

Koncert pt: „Karolowe Pieśni” to poezja Karola Wojtyły do muzyki Wojtka Klicha. W przeddzień kanonizacji Jana Pawła II Centrum Sztuki Mościce zaprasza na ucztę muzyki, poezji i bardzo pozytywnych energii.

KONKURS!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na koncert. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na adres redakcja@pulsmiasta.com wysłać swoje imię i nazwisko, w tytule wiadomości wpisując „Karolowe Pieśni”. Konkurs trwa do 24 kwietnia do godziny 16:00!

Autor muzyki Wojtek Klich opowiada, że na poezję Karola Wojtyły natknął się kilka lat temu. Usypiał swojego synka Kacperka, wziął do ręki tomik i zauroczył się… Pod tym urokiem pozostał on, zespół i wszyscy, którzy mieli okazję posłuchać.

W koncercie udział wezmą :
Wojtek Klich – kompozycje, aranżacje, gitary, śpiew,
Bartłomiej Rojek – perkusja,
Jerzy Drobot – bas,
Rafał Guzik – instrumenty klawiszowe,
Sylwester Malinowski – instrumenty perkusyjne,
Soliści: Sławek Ramian, Magda „Ruda”, Stalmach, Patryk „Dziunek” Wroński, Monika Stec

Zespołowi towarzyszy 10 – osobowy Karolowy Chór pod dyrekcją Tomka Steca. Wojtek porwał do swojego projektu osoby niepełnosprawne, co dodatkowo tworzy niezwykły klimat wspólnego przeżywania i wyśpiewania głębokich myśli Karola Wojtyły. Wszystko zostanie zagrane z dużą ekspresją w anturażu głównie akustycznych brzmień i projekcji scenograficznych.

Centrum Sztuki Mościce
26 kwietnia 2014 r. godz. 18:00 | Bilety: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy
Sprzedaż biletów i informacje; Kasa CSM tel. 14 633 46 04