PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: Święto Miasta już niebawem. Publikujemy program imprez! (ZAPOWIEDŹ)

Od muzyki po psychologię, od seniorów do maluchów, od rynku aż po Górę św. Marcina. Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznych Zdearzeń, czyli święta miasta, które w tym roku będą niezwykle ciekawe i intensywne.

Tarnów świętować będzie od 4 do 6 lipca. „Zdearzenia” to najważniejsza i największa w Tarnowie impreza o charakterze kulturalnym, odbywająca się jednocześnie na kilku scenach i placach miejskich, w której weźmie udział co najmniej kilkanaście tysięcy osób. Na stałe wpisała się do kulturalnego kalendarza naszego miasta zyskując szerokie grono odbiorców i sympatyków.

W tegorocznym programie Święta Miasta znalazło się wiele interesujących przedsięwzięć artystycznych. Ważną częścią będzie gala wręczenia Nagród Miasta Tarnowa w dziedzinie kultury i koncert Anny Treter. Podczas trzech dni wystąpią także takie zespoły jak TSA, VOX czy Afromental.

Organizatorami są Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowskie Centrum Kultury, Biuro Wystaw Artystycznych, Teatr im. L. Solskiego, Miejska Biblioteka Publiczna, Aeroklub Ziemi Tarnowskej, Centrum Informacji Turystycznej, Grupa „Aspiranci”, Stowarzyszenie „Kropla Słońca”, PKP Cargo S.A. Południowy Zakład Spółki, Muzeum Okręgowe, Cafe Tramwaj, Eve Crew, Zumba®Fitness, Agencja Artystyczna Shiva, Dominika Witek, Azyl dla psów i kotów, Galeria Aniołowo, Studio Tańców Swingowych Swing & Sway, Stowarzyszenie „Dzieci Tarnowa”, Fundusz Promocji Mleka, Inter-Art, Ludowy Klub Jeździecki w Tarnowie-Klikowej.