PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: Koncert Ani Rusowicz w ramach cyklu „Młode Granie” (KONKURS)

image

Centrum Sztuki Mościce zapraszam na drugi koncert cyklu „Młode Granie” – Ania Rusowicz zagra w CSM na Dużej Scenie 23 października o godz. 19:00.


KONKURS!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na adres redakcja@pulsmiasta.com wysłać swoje imię i nazwisko, w tytule wiadomości wpisując „Ania Rusowicz”. Konkurs trwa do niedzieli 19 października, do godziny 12:00.


Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK ,kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając dwie płyty w stylu retro, które okryły się statusem „złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy,sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Po wydaniu drugiego solowego albumu Genesis Ania wyruszyła z zespołem w trasę koncertową w celu zaprezentowania swojej publiczności materiał z nowej płyty w pełnej formie- wzbogacony o energię wykonania na żywo i odpowiedną oprawę wizualną.

Koncerty Ani cieszą się dużym zainteresowaniem i zyskują bardzo pochlebne recenzje zatem Ania odwiedza kolejne miasta docierając do coraz szerszej grupy fanów.
Ostatnio szczególnie dobre recenzje ukazały się po festiwalach Jarocin i Przystanek Woodstock na których Ania wraz z zespołem przeniosła publiczność w klimat lat 60tych i 70 tych.