PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Azyl dla psów i kotów w Tarnowie

Do tarnowskiego azylu trafiają najczęściej zwierzęta porzucone, niechciane, zagubione, poszkodowane w wypadkach drogowych. Przyjętym zwierzętom zapewnia się staranną opiekę, m. in. przez właściwe karmienie, codzienne czyszczenie boksów, ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zwierzętom zamkniętym w klatkach doskwiera brak bliskości z człowiekiem. Szansą na poprawę ich losu jest adopcja.

Azyl dla psów i kotów
ul. Cmentarna
33-100 Tarnów

Wszystkie zwierzęta znajdujące się w azylu posiadają książeczki zdrowia, są szczepione, odrobaczone oraz odpchlone. Można je oglądać od wtorku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, w soboty w godzinach 7:00 – 15:00. Wydawane są od wtorku do soboty w godzinach od 9:00 – 14.00

Azyl dla psów i kotów w Tarnowie

Dodane 19 marca:

Ben

Ben to nowy lokator azylu mający około 5 lat i zamieszkujący boks 5. Ben trafił do nas początkiem marca 2013 roku i jest bardzo radosnym psiakiem, podchodząc pod boks zawsze nas wita wesoło merdając ogonkiem. Lubi zabawę zwłaszcza z innymi psiakami, podobnie jak podskakiwać na kolana i być głaskanym ,uwielbia chodzić na spacery i biegać po wybiegu. Toleruje obce osoby i psy.

Frugo

Frugo jest nowym Skarbem azylu! Ma około pół roku, trafił do nas początkiem marca 2013 roku i zamieszkuje boks 6. Frugo jest bardzo wesołym psiakiem, jest strasznie przytulny, lubi podskakiwać dając delikatnie łapki na kolana. Uwielbia się bawić i biegać, a gdy tylko podchodzimy zawsze nas wita wesoło merdając ogonkiem. Jak większość psiaków jest łasy na głaskanie, ma piękną mięciutką sierść. Toleruje obce osoby i psy.

Gacek

Gacek to około 2-4 letni samiec który trafił do nas początkiem marca 2013 roku i razem z kumplami zamieszkuje boks 6. Gacek z pyszczka jest podobny do pekińczyka, to wesoły psiak, który uwielbia kontakt z człowiekiem i zwracać na siebie uwagę, zwłaszcza gdy wychodzimy z boksu, wtedy mały dyskretnie skomli. Lubi biegać po wybiegu i chodzić na spacery podczas których radośnie podskakuje na kolana doszukując się pieszczot. Gacek jest wielkim łasuchem na smakołyki, toleruje obce osoby i psy.

Jasmin

Jasmin jest około roczną suczką zamieszkującą boks 13. Ta pieszczota trafiła do nas w połowie marca 2013 roku. Jasmin jest wesołą kruszynką, która uwielbia kontakt z człowiekiem podskakując na kolana i wtulając do głaskania. Jest spokojna, opanowana i posłuszna, szybko się uczy! Uwielbia chodzić na spacery podczas których posłusznie idzie jak i szaleć na wybiegu. Ma ciepłe spojrzenie, toleruje obce osoby i psy. Obecnie przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, 25.03.2013 rok.

Lola

Lola to nowa mieszkanka azylu mająca około 2-3 lata. Sunia jest w typie amstaffa, trafiła do nas początkiem marca 2013 roku i zamieszkuje boks 23. Lola jest strasznie kochanym i radosnym psiakiem. Uwielbia szaleć, skakać, bawić się, a w obecności człowieka od razu podchodzi i wesoło merdając ogonem podskakuje i wtula się podsuwając pyszczek do głaskania. Jest posłuszna, lubi chodzić na spacery i szaleć na wybiegu. Toleruje obce osoby, na sąsiadów nie zwraca szczególnej uwagi. Obecnie jest na 14 dniowym okresie kwarantanny, 21.03.2013 rok.

Moli

Moli zamieszkuje boks nr 3. Do azylu przyszła w grudniu 2012 roku i ma około 3 lata. Moli przez pierwszy okres czasu była sunią wycofaną, strachliwą z brakiem zaufania do człowieka, potrafiła cały dzień siedzieć w budzie. Dzisiaj jest całkiem inny psiakiem, wesoła, żywiołowa i pełna energii, jeszcze troszkę potrzebuje czasu zanim w pełni zaufa człowiekowi. Uwielbia się bawić zwłaszcza ze swoją kumpelą Tiną 🙂 to dzięki niej Moli stała się bardziej otwartym psiakiem, nas również zachęca do zabawy podskakując i biegając dookoła, ale jeszcze robi to niepewnie. Uwielbia smaczki i dla nich jest w stanie się przełamać i zdobyć się na jeszcze bliższy kontakt z człowiekiem. Gdy tylko się oswoi zapewne wniosłaby dużo szczęścia i radości do domu. Jest zadbana, ma piękną lśniącą sierść. Toleruje obce psy.

Olimp

Olimp to około 3 letni samiec w typie owczarka niemieckiego, który zamieszkuje boks 4 a trafił do nas pod koniec lutego 2013 roku. Olimp jest dużym i wesołym psiakiem, lubi pieszczoty, a kocha wybieg i spacery na których posłusznie idzie. Przy kontakcie z człowiekiem najbardziej lubi drapanie po grzbiecie, wtedy się wtula i otwiera pyszczek. Ma długa zadbaną sierść, toleruje obce osoby i psy. Obecnie przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, 14.03.2013 rok.

PanKracy

PanKracy jest około 8-10 letnim samcem, który ponownie trafił do azylu w połowie marca 2013 roku i zamieszkuje boks 12. PanKracy to wesoły psiak, który ma dużo energii i jest w ciągłym ruchu. Widząc człowieka lubi zawodzić i przebierać łapami żeby zwrócić na siebie uwagę, a gdy jesteśmy w boksie podsuwa pysk do głaskania. Uwielbia chodzić na spacery i szaleć na wybiegu, jest łasy na smaczki. Toleruje obce psy i osoby, aczkolwiek gdy coś nie idzie po jego myśli może wykazać agresję, co rzadko mu się zdarza.

Ptyś

Ptyś to mały lokator mający około 1-2 lata. Trafił do nas początkiem marca 2013 roku i mieszka w boksie 21. Ptyś jest wesołym i przytulnym psiakiem, w obecności człowieka gdy wykazujemy bliższy kontakt malec od razu się kładzie na plecach i podnosząc łapki zachęca do kontaktu, co widać na jednym ze zdjęć. Jest spokojny, uwielbia chodzić na spacery podczas których posłusznie idzie. Ma puszystą, zadbaną sierść, toleruje obce osoby i psy.

Skaza

Skaza to kolejny azylowy dziadziu, jego wiek szacuje się na 13-14 lat. Do azylu trafił początkiem marca 2013 roku i zamieszkuje boks 7. Skaza jest dużym psem, patrząc na jego kondycję jest przeciwieństwem swojego wieku, jest wesoły, ma dużo energii, co widać na wybiegu. Jest spokojny i opanowany, w obecności człowieka od razu podchodzi i wesoło merdając ogonem doprasza się kontaktu. Uwielbia chodzić na spacery, jest wielkim pieszczochem o ciepłym spojrzeniu. Toleruje obce osoby, na sąsiadów nie zwraca szczególnej uwagi. Obecnie przebywa na okresie kwarantanny, 22.03.2013 rok.

Dodane 8 marca:

Emi

Emi to azylowa wariatka, ma około 5 lat, do azylu trafiła pod koniec lutego 2013 roku i zamieszkuje boks 13. Emi jest radosną suczką, zawsze nas wesoło wita podskakując i merdając ogonem. Uwielbia się bawić, szaleć i być w ciągłym ruchu. Jest wielkim i żywiołowym pieszczochem, podskakuje i wtula się do głaskania rozdając przy tym buziaki, a widząc nas z daleka przebiera łapakami w boksie próbując zwrócić na siebie uwagę. Ma piękną błyszczącą sierść, toleruje obce osoby i psy. Emi przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, 7.03.2013 rok.

Judy – adoptowana

Judy to około 1-2 letnia sunia. Judy trafiła do azylu pod koniec lutego 2013 roku i zamieszkuje boks 2. Jest spokojną i wesołą suczką, będąc w obecności człowieka cały czas domaga się kontaktu chodząc krok w krok, lubi wskakiwać na kolana i nadstawiać pyszczek do głaskania rozdając przy tym buziaki. Jeszcze boi się smyczy, toleruje obce osoby i psy, aczkolwiek trochę się ich boi.

Kieł – adoptowany

Kieł to piękny błękitnooki psiak w typie huskiego. Ma około 3 lata, zamieszkuje boks 4 i trafił do nas pod koniec lutego 2013 roku. Kieł jest wesołym i energicznym psiakiem który jest w ciągłym ruchu, uwielbia chodzić na spacery i biegać po wybiegu. W obecności człowieka garnie się do głaskania, lubi się bawić i ma piękną sierść. Toleruje obce osoby i psy, aczkolwiek zdarza się je dosiadać. Kieł przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, 9.03.2013 rok

Mailo – adoptowany

Mailo to około roczny samiec. Trafił do nas pod koniec lutego 2013 roku i zamieszkuje boks 11. Jest spokojny i wesoły, w obecności człowieka od razu podchodzi i wtula się w nogi nadstawiając pyszczek do głaskania. Chodzi na spacery, mimo że jeszcze nie do końca wie do czego służy smycz. Lubi się bawić, podskakiwać, toleruje obce osoby i psy.

Otis

Otis to nowy lokator, ma około 2 lata i od połowy lutego 2013 roku zamieszkuje boks 11 . Otis trafił do nas jako wygłodzony psiak, jest strasznie chudy a jego jedzeniu nie było widać końca. Mimo przejść potrafi zaufać człowiekowi, lubi zachęcać nas do kontaktu wtulając się w nogi i oczekując na głaskanie. Jest spokojny i wesoły, ma lśniącą sierść, uwielbia smakołyki. Toleruje obce osoby i psy, aczkolwiek troszkę się ich jeszcze boi.

Otto – adoptowany

Otto jest około 3 letnim samcem. Do azylu trafił pod koniec lutego 2013 roku i zamieszkuje boks 12. Jest mega kochanym i wesołym psiakiem, uwielbia się przytulać, skakać, ma dużo energii co widać na wybiegu. Lubi się bawić i chodzić na spacery, a podchodząc do boksu zawsze radośnie nas wita merdając ogonem. Jest łasy na głaskanie i smakołyki. Otto to duży psiak, ma piękną sierść i ciepłe spojrzenie. Toleruje obce osoby i psy.

Reks – adoptowany

Reks to około 3 letni samiec w typie owczarka niemieckiego. Trafił do azylu pod koniec lutego 2013 roku i zamieszkuje boks 4. Reks to kochany i wesoły pieszczoch, ma dużo energii i jest w ciągłym ruchu. Uwielbia chodzić na spacery, szaleć na wybiegu i wszelkiego rodzaju kontakt z człowiekiem. Zawsze radośnie nas wita merdając ogonem, jest łasy na smakołyki, ma piękną zadbaną sierść. Toleruje obce osoby i psy.

Wafel

Wafel, bo tak ma na imię około 2 letni psiak nazwany przez dzieciaki. Wafel kręcił się koło szkoły i takim sposobem trafił do azylu pod koniec lutego 2013 roku zamieszkując boks 5. Jest samcem o średniej wielkości, ma dużo energii, w obecności człowieka ciągle oczekuje na pieszczoty jak i zabawy. To radosna maskotka, która uwielbia szaleć na wybiegu i wychodzić na spacery. Ma piękną sierść i zawsze wesoło merdający ogonek. Toleruje obce osoby i psy. Obecnie przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, 13.03.2013 rok.

Dodane 19 lutego:

Bolek

Bolek to około 13-15 letni dziadziu który trafił do nas w połowie lutego 2013 roku i zamieszkuje boks 11. Bolek jest spokojnym psiakiem, lubi kontakt z człowiekiem, być głaskanym. Jest mały i dosyć chudziutki, chodzi po wybiegu. Toleruje obce osoby i psy.

Denis

Denis to samiec w typie sznaucera, którego wiek szacuje się do roku. Trafił do nas początkiem lutego 2013 roku i mieszka w boksie 11. Denis to radosny, wesoły psiak który podczas naszej obecności od razu podbiega i skacze na kolana rozdając buziaki. Jest bardzo przytulny, cały czas domaga się kontaktu,, lubi się bawić, szaleć na wybiegu. Toleruje obce osoby i psy. Denis jest na 14 dniowym okresie kwarantanny, 20.02.2013 rok.

Diego

Diego to kolejny lokator azylu, który trafił do nas początkiem lutego 2013 roku i zamieszkuje boks nr 26. Diego to około 6-8 letni samiec, jest spokojny i wesoły, lubi zwracać na siebie uwagę przebierając łapami w boksie. Ma dużo energii, uwielbia spacery, szaleństwa na wybiegu i skakanie. Toleruje obce osoby i psy. Diego jest na 14 dniowym okresie kwarantanny, czyli do 18.02.2013 roku.

Dora

Dora to kolejna przytulanka azylu, jej wiek szacuje się do roku. Psina zamieszkuje boks nr 4 i trafiła do nas początkiem lutego 2013 roku. Dora jest energiczna i radosna, uwielbia skakać, szaleć, biegać na wybiegu, lubi się bawić i rozdawać buziaki. Zawsze wesoło podbiega i zachęca do kontaktu. Toleruje obce osoby i psy. Obecnie przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, czyli do 19.02.2013 roku.

Dusia

Dusia jest nową perełką azylu, jej wiek szacuje się około roku. To kochana i wesoła sunia, która zawsze nas radośnie wita merdając ogonkiem i podskakując na kolana. Jest wielkim pieszczochem, lubi zachęcać do kontaktu i być głaskana. Chodzi na spacery i wybieg, ma duże brązowe łapki. Toleruje obce osoby, na sąsiadów nie zwraca szczególnej uwagi.

Jerry – adoptowana

Jerry ma około 3-4 lata, jest w azylu od czerwca 2012 roku. Jerry jest spokojnym psiakiem lecz trochę wycofanym, unika kontaktu z człowiekiem. W pierwszych dniach przesiadywał za budą, teraz podchodzi bliżej zwłaszcza gdy mamy smaczki i widzi jak współlokatorzy je zajadają. Musi jeszcze upłynąć sporo czasu zanim Jerry będzie w stanie zaufać człowiekowi. Toleruje obce osoby i psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Rafik – adoptowany

Rafik jest około 2-3 letnim samcem, który ponownie trafił do azylu w połowie lutego 2013 rok. Rafik jest dużym, pięknym i wesołym psiakiem, lubi podskakiwać i być głaskanym. Ma mnóstwo energii, uwielbia się bawić i radośnie nas do tego zachęca, chodzi na spacery i szaleje na wybiegu. Toleruje obce osoby, lecz nie do końca toleruje inne psy.

Rambo

Rambo to kolejny pieszczot azylu w typie owczarka niemieckiego, mający około 7 lat. Trafił do nas w połowie lutego i zamieszkuje boks 19. Rambo to kochany psiak o smutnych oczach i stojących uszach, jest spokojny i opanowany, lubi nas zachęcać do kontaktu podnosząc pyskiem rękę i oczekiwać głaskania. Uwielbia chodzić na wybieg i spacer. Toleruje obce osoby i psy. Psiak obecnie przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny.

Dodane 5 lutego:

Blacky

Blacky jest około 2-3 letnim samcem, który trafił do azylu początkiem stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 19. Blacky jest spokojnym i wesołym psiakiem, lubi się przytulać i nadstawiać pyszczek do głaskania, delikatnie podskakuje na kolana i rozdaje buziaki. Na nasz widok wesoło merda ogonkiem i doprasza kontaktu, uwielbia chodzić na spacery i szaleć na wybiegu. Toleruje obce osoby jak i psy. Blacky jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 17.01.2013 roku, po tym terminie Blacky jest do wydania.

Dolar – adoptowany

Dolar to około 8-10 letni samiec który zamieszkuje azyl od końca stycznia 2013 roku w boksie nr 6. Dolar jest spokojnym i opanowanym psiakiem, lubi pieszczoty i smakołyki. Uwielbia chodzić po wybiegu, toleruje obce osoby i psy. Psiak jest na 14 dniowym okresie kwarantanny, czyli do 13.02.2013 roku.

Enzo

Enzo to kolejny mieszkaniec azylu mający około 3-4 lata. Trafił do nas początkiem lutego 2013 roku i przebywa w boksie nr 24. Enzo jest wesołym psiakiem, lubi się bawić i podskakiwać. Będąc w boksie przebiera łapkami żeby zwrócić na siebie uwagę, a gdy już w nim jesteśmy doprasza się kontaktu nadstawiając pyszczek do drapania i podskakując na kolana. Uwielbia chodzić na spacery i szaleć na wybiegu, a dla smaczków zrobi wszystko. Toleruje obce osoby i psy. Enzo jest na 14 dniowym okresie kwarantanny czyli do 16.02.2013 roku.

Flip – adoptowany

Flip to kolejna około 1-2 letnia maskotka azylu. Trafił do nas pod koniec stycznia 2013 roku i przebywa w boksie nr 17. Flip jest radosnym psiakiem, witając nas wesoło merda ogonkiem, uwielbia się bawić i podskakiwać, jest łasy na głaskanie, ma miękką zadbaną sierść. Będąc w boksie przebiera łapkami żeby zwrócić na siebie uwagę, lubi biegać po wybiegu. Toleruje obce osoby i psy. Flip przebywa na 14 dniowym okresie kwarantanny, czyli do 12.02.2013 roku.

Jenny – adoptowana

Jenny jest nową mieszkanką azylu mającą około 2-3 lata. Trafiła do nas pod koniec stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 12. Jenny jest radosną i energiczną suczką, uwielbia się bawić zwłaszcza ze swoją współlokatorką Tosią. Zawsze nas wita wesoło merdając ogonkiem i podskakując, lubi rozdawać buziaki, szaleć po wybiegu i na spacerach. Ma piękną długowłosą sierść. Toleruje obce osoby i psy. Jenny jest na 14 dniowym okresie kwarantanny, czyli do 12.02.2013 roku.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Kora

Kora jest około 7 letnią suczką zamieszkującą boks nr 3. Trafiła do azylu w kwietniu 2010 roku jako wystraszony psiak, teraz będąc w boksie podchodzi i podskakując domaga się kontaktu, lecz jeszcze trochę upłynie zanim całkiem zaufa człowiekowi. Jak większość psiaków jest łakoma na smaczki. Lubi biegać po wybiegu i chodzić na spacery. Toleruje obce osoby, lecz nie do końca toleruje nowe psy w boksie.

Odi

Odi zamieszkuje boks nr 15, jest ok. 3-4 letnim samcem w typie jamnika, który ponownie trafił do azylu pod koniec stycznia 2013 roku. Odi jest mega wesołym i energicznym psiakiem, uwielbia wszelkiego rodzaju kontakt z człowiekiem, lubi podskakiwać na kolana i być głaskanym, uwielbia zabawy, szaleństwa na wybiegu jak i spacery. Gdy podchodzimy przebiera łapkami żeby zwrócić na siebie uwagę, a gdy odchodzimy długo zawodzi. Toleruje obce osoby, nie do końca toleruje obce psy. Psiak jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, jest to czas dla właściciela któremu może uciekł Odi.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Pimpek – adoptowany

Pimpek – samiec około 2-4 lata, boks 21, uwielbia biegać,skakać na kolana, przytulać się, lizać. Toleruje obce psy choć trochę się ich boi, obce osoby toleruje i wita merdając ogonem i radośnie podskakując.

Scooty – adoptowany

Scooty jest około 3-4 letnim samcem, do azylu trafił pod koniec stycznia 2013 roku i zamieszkuje rezerwówkę. Scooty ma dosyć dużą ranę na karku po obroży, obecnie jest w trakcie leczenia. Mimo to jest bardzo kochanym i wesołym psiakiem, uwielbia się bawić i radośnie nas do tego zachęca. Lubi podskakiwać i domagać się kontaktu, jest łakomy na smaczki. Wesoło biega na wybiegu, toleruje obce osoby, na sąsiadów nie zwraca szczególnej uwagi. Scooty jest na 14 dniowym okresie kwarantanny, czyli do 12.02.2013 roku.

Sonia

Sonia zamieszkuje boks nr 1. Ta sunia ma około 2 lat i przebywa w azylu od lutego 2012 roku. Jest wycofana, ma podobny problem do Gerdy, która również zamieszkiwała azyl. Będąc w boksie, chowa się za budy, lub do bud. Wychodzi tylko się przywitać, czasami przejdzie po boksie. Natomiast bardzo lubi spacery, gonitwy i szaleństwa na wybiegu z innymi psiakami, jest wtedy wesoła, radosna. Sonia jest spokojna, ma piękną sierść, toleruje inne psy jak i obce osoby, aczkolwiek jeszcze musi upłynąć zanim będzie w stanie zaufać człowiekowi.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Pixi – adoptowany

Pixi to około 3 miesięczna suczka, która trafiła do nas razem z Pixi pod koniec stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 11. Jest radosnym szczeniaczkiem, uwielbia zabawę zwłaszcza z Suzi jak i również z nami. Jest ruchliwa i kochana, delikatnie podskakuje łapkami na kolana i rozdaje buziaki wesoło merdając ogonkiem. Toleruje obce osoby i psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Dodane 28 stycznia:

Babcia

Babcia – boks nr 22. Babcia to 8 letnia suczka, która w azylu przebywa nie całe 2 lata. Jest spokojna, opanowana, posłuszna, wesoło biega po wybiegu i na spacerach. Podczas kontaktu z człowiekiem najbardziej uwielbia głaskanie.Toleruje obce osoby jak i psy. Niestety ze względu na wiek nie ma zainteresowania wśród ludzi odwiedzających azyl, nie miała również okazji być na akcji adopcyjnej.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Bazyl

Bazyl – boks nr 8. Samiec ok. 8-10 lat. Bazyl został znaleziony w Tarnowie, najprawdopodobniej ktoś porzucił psiaka ze względu na wiek jako starego wysłużonego psa, co niestety często się zdarza. Takim właśnie sposobem Bazyl zamieszkuje w azylu już prawie pół roku, nie miał okazji zaprezentować się na akcji adopcyjnej, jako kochany, przytulny psiak, bo taki właśnie jest. Toleruje obce osoby, jest strasznie przyjazny, lubi kontakt z człowiekiem jak i pieszczoty, natomiast nie do końca toleruje inne psy. Jako spokojny, ułożony psiak grzecznie chodzi na smyczy.

Buka

Buka – boks nr 2. Ta radosna sunia ma około 5 lat, w azylu przebywa od dwóch tygodni. Jak większość suczek w tym boksie, widząc człowieka od razu podbiega pod wejście i wesoło merda ogonkiem doczekując się pieszczot. Buka jest radosną spokojną, opanowaną i ułożoną sunią. Toleruje obce osoby jak i psy.

Chili

Chili – boks nr 2. Chili ma około 8 lat, jest psiakiem najdłużej przebywającym w azylu około 7 lat od 2005 roku. Jest bardzo wesołą, żywiołową i energiczną sunią. Będąc w boksie podbiega merdając radośnie ogonkiem, skacząc i garnąc się do pieszczot. Jako azylowa wariatka uwielbia szaleć na wybiegu, ma piękną lśniącą sierść. Toleruje obce osoby jak i psy. Była dwa razy na akcji adopcyjnej.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Figo

Figo – boks nr 24. Figo jest około 4-ro letnim samcem. Do azylu trafił z Tuchowa, zamieszkuje już od sierpnia 2012 roku. Jest psiakiem posłusznym, ułożonym, nie konfliktowym. Wraz ze swoim współlokatorem Nero, uwielbiają razem biegać na wybiegu jak i spacery. Lubi kontakt z człowiekiem, przechodząc koło boksu, razem stają na łapach i długo zawodzą żeby zwrócić na siebie uwagę. Ma mnóstwo energii, toleruje inne psy jak i obce osoby. Nie miał okazji być na akcji adopcyjnej.

Hiena

Hiena – boks nr 2. Sunia około około 9 lat, w azylu przebywa już 6 lat. Hienka, jest spokojną, ułożoną sunią. Nie ma jeszcze  zaufania do ludzi, potrzebuje czasu i kontaktu z człowiekiem zanim będzie w stanie zaufać. Chodzi spokojnie po wybiegu, aczkolwiek nie szaleje tak, jak inne psiaki. Toleruje obce psy jak i osoby. Nie była na akcji adopcyjnej.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Karuś

Karuś – boks nr 21. Karuś jest 8- letnim samcem. Nie miał szczęścia zostać w nowym domku, dlatego jest po zwrocie, wrócił do azylu około miesiąc temu, wcześniej zamieszkiwał azyl około 2 miesiące. Jest bardzo wesołym i ruchliwym psiakiem, co widać na wybiegu po którym najchętniej ciągle by biegał ze swoim współlokatorem Rudolfem, obaj mają mnóstwo energii. Lubi kontakt z człowiekiem, toleruje inne psy jak i osoby. Był na jednej akcji adopcyjnej, nie wypatrzony przez nikogo.

Kropka – adoptowana

Kropka – boks nr 1. Kropka ma około 4-5 lat, w azylu przebywa pół roku. Jest posłuszną i ułożoną sunią, uwielbia szaleństwo na wybiegu jak i spacery, na których może chodzić bez smyczy. Kochana przytulanka, będąc w boksie wskakuje na kolana i domaga się głaskania. Lubi biegać jak i zabawę, ma lśniącą sierść. Toleruje obce osoby jak i psy. Była na jednej akcji adopcyjnej

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Meggi adoptowana

Meggi – boks nr 13. Kochana sunia ok 3-4 lata. W azylu przebywa około miesiąc, już raz do tej suni uśmiechnęło się szczęście, była w nowym domku, niestety kiedy się okazało że Meggi jest w ciąży, właściciele postanowili ją oddać. Sunia jest bez maleństw! Jest wesołą kochającą niunią, spokojną, opanowaną i ułożoną. Ma piękną, lśniącą sierść. Lubi kontakt z człowiekiem, jest wielkim pieszczochem. Uwielbia spacery, na widok smyczy radośnie macha ogonkiem, posłusznie idzie podczas spaceru. Toleruje obce osoby jak i psy.

Milka

Milka – boks nr 2. Suczka ma około 5-6 lat, w azylu przebywa ponad 3 lata. Jest wystraszonym psiakiem, akceptuje obecność człowieka obok, aczkolwiek się boi. Musi upłynąć trochę czas zanim zaufa człowiekowi. Podobnie jak współlokatorka Hiena, chodzi na wybieg, natomiast nie szaleje na nim tak, jak inne psiaki. Toleruje obce psy, nie byłą na akcji adopcyjnej.

Rudolf

Rudolf – boks nr 21. Rudolf jest 2 letnim samcem, który wiele przeszedł w swoim psim życiu. Szczęśliwie znalazł dom, niestety jak się okazało nie na długo… został znaleziony w złym stanie i poddany leczeniu w azylu i tak spędza tu 3-ci miesiąc. Mimo swoich przejść powoli nabiera zaufania do ludzi. Rudolf jest bardzo wesołym i energicznym psiakiem, uwielbia bieganie po wybiegu zwłaszcza ze swoim współlokatorem Karusiem, podobnie jak spacery. Toleruje obce osoby jak i psy, podchodząc do boksu wesoło merda ogonkiem i domaga się pieszczot. Nie miał okazji zaprezentować się na akcji adopcyjnej.

Tosia – adoptowana

Tosia – boks nr 12. Ta sunia nie tak dawno trafiła do azylu, ma około 2 lata. Jest kochającym i przytulnym psiakiem co najbardziej można stwierdzić będąc w boksie, gdzie Tosia od razu podbiega do nas, wtula się i skacze na kolana. Suczka jest wesoła, zarazem spokojna i opanowana, toleruje obce osoby jak i psy.

Władek

Władek – boks nr 9. Władzio to 8-letni samiec, który przebywa w azylu od 3 lat. Jest spokojny, opanowany, posłuszny, uwielbia spacery, bieganie na wybiegu bez smyczy. Nie do końca toleruje inne psy, aczkolwiek nie jest wobec nich jakoś szczególnie agresywny. Akceptuje obcych ludzi, jak większość psiaków lubi głaskanie i pieszczoty. Ze względu na jego wiek jak i sąsiada Bazyla nie mają zainteresowania wśród ludzi odwiedzających azyl, a tak bardzo się im marzy kochający dom jaki udało się znaleźć równie starszemu Tomowi, który kiedyś był domownikiem azylu.

Zorro

Zorro – boks nr 5. Samiec około 7 lat, do azylu trafił po wypadku jako wystraszony, lękliwy pies i tak przebywa 2 miesiące. Z początku był bardziej lękliwy i agresywny ze strachu, teraz powoli nabiera zaufania do człowieka. Jest psiakiem spokojnym, opanowanym. Toleruje obce osoby jak i psy, czasami zdarza się brak akceptacji podczas jedzenia, aczkolwiek rzadko. Nie był na akcji adopcyjnej.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Daisy

Daisy przebywa w boksie nr 3 i ma około 3-4 lata, w azylu przebywa około 2 miesiące. Daisy trafiła do nas po śmierci właściciela. Była wystraszona, lękliwa, nie ufna, przesiadywała w budzie. Teraz gdy jesteśmy w boksie, wykazuje zainteresowanie, wychodzi z budy, lecz jeszcze musi trochę czasu upłynąć zanim będzie w stanie zaufać człowiekowi. Jest spokojną sunią, toleruje obce osoby jak i psy.

Jimi – adoptowany

Jimi – boks nr 6. Samiec około 10-12 miesięcy, przybył do nas na dniach. To kolejna azylowa maskotka, która pierwsza podbiega w boksie skacząc na kolana rozdając buziaki. Jimi jest spokojnym, radosnym i wesołym psiakiem. Lubi szaleństwa na wybiegu. Toleruje obce osoby jak i psy.

Layla

Layla zamieszkuje boks nr 1. Ma około 4 lata. Jest wystraszoną i nie ufną sunią. Na początku siedziała w budzie, potem przy budzie, za jakiś czas gdy byliśmy w boksie zaczęła zwracać na nas uwagę, chodziła po boksie, podchodziła pozwalając się pogłaskać. Jest spokojną sunią, która jeszcze potrzebuje czasu zanim zaufa człowiekowi. Layla jest wysterylizowana, akceptuje obce osoby jak i psy.

Lorka – adoptowana

Lorka zamieszkuje boks nr 13. Ta malutka suczka ma około 2 lata i przebywa w azylu około tygodnia. Lorka trafiła do azylu jako wystraszony psiak i nie do końca ufny. Siedząc dłużej w boksie, Lorka wychyla pyszczek z budy i po chwili wychodząc podchodzi do nas i daje się pogłaskać. Jest spokojnym i opanowanym psiakiem, jeszcze trochę potrzebuje czasu zanim zaufa człowiekowi. Toleruje obce psy.

Mały – adoptowany

Mały – boks nr 18. Samiec około roku. Trafił do azylu jako wystraszony psiak, przy bliższym kontakcie mógł wykazać agresję, teraz powoli nabiera zaufania do człowieka. Jest wesoły, spokojny, opanowany, radośnie biega na spacerze i na wybiegu. Będąc w boksie, podejdzie i da się pogłaskać. Toleruje obce osoby jak i większość psów.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Czesio – wrócił do właściciela

Czesio jest nowym mieszkańcem azylu zamieszkującym boks nr 24. Ma około 5 lat i trafił do nas pod koniec stycznia 2013 roku. Czesio to wesoły psiak, który zawsze ma uśmiech na pyszczku. Lubi kiedy jesteśmy obok, wtedy wtula się w nogi i wesoło merdając ogonkiem czeka na głaskanie. Uwielbia biegać po wybiegu i chodzić na spacery, jak każdy psiak lubi smakołyki. Toleruje obce osoby i psy. Czesio jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 5.02.2013 roku.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Franky – adoptowany

Franky to kolejny mieszkaniec azylu, jest samcem w typie teriera i ma około 2 lata. Trafił do nas pod koniec stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 19. Franky to psiak nie do końca ufny i przestraszony, unika kontaktu z człowiekiem. Większość dnia przesiaduje w budzie, lecz myślę że gdyby poszedł do adopcji to z czasem by się zaaklimatyzował tak jak inne psiaki z podobnymi problemami, które zostały adoptowane. Obecnie jest w trakcie resocjalizacji. Toleruje obce psy i osoby, aczkolwiek jeszcze musi upłynąć trochę czasu zanim będzie w stanie zaufać człowiekowi.

Mozart – wrócił do właściciela

Mozart to nowy lokator Azylu który trafił do nas pod koniec stycznia 2013 roku. Ma około 4-5 lat, zamieszkuje boks nr 25 i przypomina troszkę bernardyna. Mozart to bardzo wesoły psiak, ma dużo energii, nawet będąc przy nas w boksie jest w ciągłym ruchu, lubi z nami wszelkiego rodzaju kontakt zwłaszcza drapanie pod pyszczkiem. Uwielbia chodzić na spacery i szaleć po wybiegu, toleruje obce osoby i psy, zwraca uwagę na sąsiadów, lecz swojego współlokatora jak najbardziej toleruje. Mozart jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 4.02.2013 roku.

Dodane 24 stycznia:

Antek

Antek zamieszkuje boks nr 15, jest około 8-10 letnim samcem średniej wielkości. Antoś swoje już przeżył, został wyłowiony z wyrobiska w Niwce i tak trafił do azylu w okresie świątecznym, grudzień 2012 roku. Jest spokojnym, ułożonym i wesołym psiakiem, lubi się wtulać i być głaskanym, delikatnie bierze smaczki z ręki. Uwielbia chodzić na spacery i na wybieg, toleruje obce osoby jak i psy aczkolwiek bywa wobec nich stanowczy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Carlos

Carlos to około 7-8 letni samiec, który trafił do nas początkiem stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 22. Jest dużym i spokojnym psiakiem, lubi kiedy go głaszczemy i sam podsuwa pyszczek, radośnie chodzi na spacery i biega po wybiegu. Toleruje obce osoby. Carlos jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 17.01.2013 roku. Jest to czas dla właściciela jak i dla nas na wszelkiego rodzaju szczepienia, po tym terminie Carlos może iść do adopcji.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Lenka

Lenka to około 3-4 letnia suczka zamieszkująca boks nr 3. Trafiła do nas początkiem 2013 roku. Jest spokojna, skromnie podchodzi do głaskania i delikatnie podskakuje na kolanka. Jest kochanym pieszczochem, który jak tylko przykucniemy wtula się w kolana. Lenka boi się smyczy, natomiast lubi chodzić po wybiegu. Ma ładną brązową sierść i stojące uszka, lecz trafiła do nas jako chuda psinka. Toleruje obce osoby jak i psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Lusi – adoptowana

Lusi zamieszkuje boks nr 11 i jest około 3 letnią małą suczką, która trafiła do azylu początkiem stycznia 2013 roku. Lusi jest spokojną zarazem wesołą sunią, lubi pieszczoty, delikatnie podskakuje na kolana i nadstawia pyszczek do głaskania. Uwielbia spacery na których posłusznie chodzi jak i wybieg. Lusi jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 17.01.2013 roku, jest to czas dla właściciela jak i dla nas na wszelkiego rodzaju szczepienia, po tym terminie Lusi będzie do wydania.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Pablo – adoptowany

Pablo to około 7 letnim samiec w typie owczarka niemieckiego zamieszkujący boks nr 26. Pablo trafił do azylu na początku roku, styczeń 2013 rok, jest spokojnym zarazem posłusznym i ułożonym psem, lubi pieszczoty, spacery na których posłusznie chodzi na smyczy jak i wybieg. Toleruje obce osoby, nie wykazuje agresji wobec sąsiadów. Pablo jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 17.01.2013 roku, jest to czas dla właściciela jak i dla nas na wszelkiego rodzaju szczepienia, po tym okresie Pablo będzie mógł iść do adopcji.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Rita – adoptowana

Rita– boks nr 27. Suczka około 2-3 lata, trafiła do nas w grudniu 2012 roku. Jest mega wesołą i energiczną sunią, lubi spacery i szaleństwo na wybiegu któremu nie widać końca. Uwielbia kontakt z człowiekiem i zabawy, lubi rozdawać buziaki, podskakiwać i zachęcać do głaskania. Rita jest ruchliwym pieszczochem, który zawsze ma uśmiech na pyszczku i radośnie macha ogonem. Ma lśniącą sierść, toleruje obce osoby i większość psów.

Tekila

Tekila jest około 2-3 letnią sunią zamieszkującą boks nr 3. Tekila trafiła do nas początkiem stycznia 2013 roku jako troszkę wystraszona suczka. Jest cicha i spokojna, lubi kiedy ją głaszczemy podnosi wtedy pyszczek i patrzy na nas, jest wesoła i strasznie kochana, ma piękną zadbaną brązową sierść i odstające uszka. Posłusznie chodzi na spacerach, lubi wybieg. Toleruje obce osoby i psy, natomiast jeszcze trochę się ich boi. Tekila jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 17.01.2013 roku, jest to czas dla właściciela jak i dla nas na wszelkiego rodzaju szczepienia.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Astro – adoptowany

Astro to około 2 letni samiec w typie spaniela, który trafił do azylu początkiem stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 17. Astro przyszedł do nas jako biedny, troszkę wystraszony, zagubiony psiak, jest spokojny i strasznie przytulny, szuka kontaktu z człowiekiem, gdy jesteśmy w boksie podchodzi daje łapki na kolana i się wtula, a jak tylko nie zwracamy na niego uwagi siedzi w kącie i skomli. Po zaakceptowaniu otoczenia stał się wesołym psiakiem, uwielbia zabawę i może cały czas podskakiwać. Ma piękną zadbaną sierść, Astro najprawdopodobniej zgubił się właścicielowi. Toleruje obce osoby i psy, aczkolwiek się ich boi, podobnie jak smyczy. Astro jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 18.01.2013 roku.

Baster

Baster zamieszkuje boks nr 25 i jest około 11 letnim samcem. Baster jest wesołym i spokojnym dziadziem który szuka domu na stare lata. Baster lubi chodzić po wybiegu jak i kontakt z człowiekiem, wtedy najbardziej uwielbia drapanie. Toleruje obce osoby i psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Bufo

Bufo zamieszkuje boks nr 14. Samiec około 7-8 lat, w azylu przebywa od kwietnia 2009 roku. Bufo w stosunku do ludzi jest nieufny i wystraszony. Nie lubi kontaktu z człowiekiem, przy bliższym kontakcie ze strachu może wykazać agresję. Bufo zaczął chodzić na spacery aczkolwiek początki są niechętne, szybko się na nich uczy, posłusznie chodzi przy nodze. Będąc poza boksem jest całkiem innym psiakiem niż na swoim terenie, bardziej posłusznym. Nie był na akcji adopcyjnej. Toleruje obce psy.

Azyl dla psów i kotów w Tarnowie

Chester

Chester to nowy lokator azylu zamieszkujący boks nr 10 i jest około 8-10 letnim samcem. Trafił do nas na początku stycznia 2013 roku. Chester jest psiakiem jeszcze troszkę wystraszonym, potrzebuje czasu na bliższy kontakt z człowiekiem. Chodzi na wybieg jak i spacery, toleruje obce osoby jak i psy. Chester jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny czyli do 23.01.2013 roku, jest to czas dla właściciela jak i dla nas, po tym okresie może iść do adopcji.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Dik

Dik boks nr 17. Dik to ok. 5 letni samiec, który przebywa w azylu od września 2011 roku. Spokojny, posłuszny i ułożony psiak, który nie miał okazji zaprezentować się na akcji adopcyjnej. Wesoło biega po wybiegu, nie zaczepiając innych psów, uwielbia się nadstawiać i czekać na głaskanie. Akceptuje inne psy jak i obce osoby.

Eryk

Eryk zamieszkuje boks nr 14. Jest około 8- 10 letnim samcem i przebywa od maja 2012 roku. Jest spokojny, łagodny i inteligentny, lubi kontakt z człowiekiem, garnie się do głaskania, a dla smakołyków zrobi wszystko. Eryk jest posłuszny, zna podstawowe komendy, a jedną z nich którą jest siad uwielbia wykonywać najbardziej. Lubi chodzić na spacery, nie miał okazji zaprezentować się na akcji adopcyjnej jako kochająca psina. Toleruje obce psy jak i osoby.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Fred

Fred zamieszkuje boks nr 18 i jest około 7 letnim samcem. Fred to wesoły i spokojny psiak, jednak troszkę jeszcze mu brakuje zaufania do człowieka, podchodzi i daje się pogłaskać, a dla smakołyków zrobi wiele. Lubi chodzić po wybiegu. Toleruje obce osoby jak i psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Joker

Joker– boks nr 17. Samiec około 12 lat, w azylu przebywa od lipca 2009 roku. Joker jeszcze jakiś czas temu był bardziej wystraszonym, wycofanym psem, nieufnym wobec ludzi. Dopiero nie dawno powoli zaczął się otwierać na kontakt z człowiekiem. Jest wesołym i spokojnym psiakiem, będąc w boksie podchodzi do głaskania, a dla smaczków zrobi wszystko. Lubi wychodzić na wybieg. Joker jest po zabiegach, niestety przez swój wiek i kondycję nie ma zainteresowania wśród ludzi odwiedzających azyl. Nie miał okazji być na akcji adopcyjnej. Toleruje obce psy jak i osoby.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Łatek

Łatek– boks nr 6. Samiec około 3 lata. Do azylu trafił we wrześniu 2012 roku po śmierci właściciela. Łatek jest jeszcze troszkę wystraszonym psiakiem, obecnie jest w trakcie resocjalizacji. Trafił do azylu jako wystraszony, wycofany psiak. Szybko nabiera zaufania do człowieka, co widać podczas spacerów, biegając wesoło i skacząc. Ta maskotka strasznie garnie się do pieszczot. Jedynym problemem nad którym jeszcze pracujemy jest boks, w którym psiak siedzi wystraszony za budą. Toleruje obce osoby jak i psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Negra

Negra zamieszkuje boks nr 1. Jest około 2 letnią suczką, była szczenna. W Tarnowskim azylu przebywa od września 2012 roku. Negra jest kolejnym azylowym pieszczochem, lubi kontakt z człowiekiem, dając delikatnie łapki na kolana i dopraszając się głaskania. Jest wesołym, radosnym psiakiem, uwielbia szaleć na wybiegu jak i spacery podczas których posłusznie idzie na smyczy. Toleruje obce osoby jak i większość psów.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Romeo – adoptowany

Romeo jest około 5-6 letnim samcem w typie pitbulla, który trafił do azylu we wrześniu 2012 roku i zamieszkuje boks nr 7. Romeo to wesoły, energiczny psiak, uwielbia zabawy zwłaszcza w przeciąganie, aportowanie podobnie jak wodę i zabawy z nią związane. Uwielbia spacery i radosne szaleństwa na wybiegu nie zwracając szczególnej uwagi na ludzi. Nie do końca toleruje obce psy, podczas jedzenia nie zgadza się z innymi psami.

Baron

Baron zamieszkuje boks nr 5 i jest lokatorem azylu od grudnia 2012 roku. Samiec około 8 lat, trafił do nas po wypadku, 5 grudzień 2012. Baron jest spokojnym i opanowanym psiakiem, w pierwszym dniu przesiadywał w budzie, dopiero na następny dzień gdy dłużej posiedzieliśmy w boksie zareagował na kontakt z człowiekiem, a po chwili się go domagał. Teraz gdy nas widzi, od razu podchodzi, lubi być głaskany, podsuwa łebek i spokojnie siedzi obok. Toleruje obce psy i osoby.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Demon – adoptowany

Demon to kolejny lokator azylu w typie huskiego i ma około 2-3 lata. Trafił do azylu w połowie stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 23. Demon jest spokojnym i radosnym psiakiem, ma dużo energii, uwielbia szaleć na wybiegu po śniegu jak i chodzić na spacery. Lubi być głaskany, gdy odchodzimy od boksu długo zawodzi, ma piękną zadbaną sierść. Toleruje obce osoby, nie zwraca szczególnej uwagi na sąsiadów pod warunkiem że nie wykazują do niego agresji. Demon jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 1.02.2013 roku.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Doxi

Doxi to około 4 letnia suczka zamieszkująca boks nr 1, trafiła do Azylu w połowie stycznia 2013 roku. Doxi jest wesołym i przytulnym psiakiem, lubi być głaskana, dawać łapki na kolana i domagać się więcej. Uwielbia szaleć na wybiegu podobnie jak chodzić na spacery podczas których grzecznie idzie merdając wesoło ogonkiem. Toleruje obce osoby jak i psy. Doxi jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 21.01.2013 roku.

Jackie

Jackie jest około 2-3 letnim samcem, który trafił do Azylu w połowie stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 15. Jackie jest kochanym psiakiem, wtula się i czeka na głaskanie, jest spokojnym i wesołym psiakiem, ma piękną zadbaną sierść. Uwielbia spacery na których posłusznie idzie jak i szaleństwo na wybiegu. Toleruje obce osoby i psy. Jackie ejst na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 30.01.2013 roku

Kajtek

Kajtek, bo tak ma na imię psiak nazwany przez Panią, która go dokarmiała, jest nowym mieszkańcem azylu, ma około niecały rok i trafił do nas w połowie stycznia 2013 roku. Kajtek jest psiakiem trochę dzikawym, wystraszonym. Całymi dniami przesiaduje w budzie, unika z nami kontaktu, przy bliższym kontakcie wykazuje agresję. Poczekamy parę dni aż Kajtek się uspokoi i zaczniemy pracę nad nim, mamy nadzieję że jego lokatorzy również nam w tym pomogą. Toleruje obce psy

Azyl dla psów i kotów w Tarnowie

Killer

Killer to około 3-4 letnim samiec zamieszkujący boks nr 19, do azylu trafił początkiem stycznia 2013 roku. Killer jest psiakiem troszkę wycofanym i wystraszonym, całymi dniami przesiaduje w budzie. Jest nieufny względem człowieka, unika kontaktu, przy bliższym kontakcie mógłby ze strachu wykazać agresję, ma ładną biszkoptową sierść. Toleruje obce psy.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Miki – adoptowany

Miki to suczka około 8 miesięcy zamieszkująca boks nr 11. Miki trafiła do nas w połowie stycznia 2013 roku, jest mega wesołą i energiczną sunią, uwielbia kontakt z człowiekiem jak i psiakami, przy którym ciągle podskakuje i zaczepia do zabawy. Jest strasznie kochanym psiakiem, lubi być głaskana i siedząc na kolanach rozdawać buziaki i wesoło merdać ogonkiem, ma zadbaną sierść i jest kolejną azylową wariatką. Toleruj obce osoby jak i psy. Miki jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 26.01.2013 roku, po tym terminie może iść do adopcji.

Neffi

Neffi to suczka zamieszkująca boks nr 4, jest około 4-5 letnią biszkoptową suczką. Troszkę jeszcze wycofana i nieufna, łasa na smakołyki, jak tylko zobaczy że coś mamy od razu podbiega. Neffi jest spokojna i wesoła, lecz nie do końca toleruje nowe psy w boksie.

Azyl dla psów i kotów w TarnowieAzyl dla psów i kotów w Tarnowie

Pedro

Pedro to kolejny mieszkaniec Azylu w typie rotweillera, ma około 5-6 lat i jest u nas od połowy stycznia 2013 roku. Pedro jest spokojnym i opanowanym psiakiem, lubi ciepełko dlatego często przesiaduje w budzie i wystawia pyszczek z łapkami. Jest kochanym psiakiem, podchodzi do głaskania i lubi smakołyki. Radośnie biega po wybiegu i chętnie chodzi na spacery, toleruje obce osoby, na sąsiadów nie zwraca szczególnej uwagi.

Snoopy – adoptowany

Snoopy to kolejny lokator azylu który ma około 6 miesięcy, trafił do nas w połowie stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 11. Snoopy jest spokojnym samcem, lubi kontakt z innymi psiakami, razem z nimi zwija się w budzie i razem śpią. Jest psiakiem jeszcze troszkę wystraszonym, unika kontaktu z człowiekiem pokazując że mu to nie odpowiada. Jest pięknym i zadbanym psiakiem. Trochę jeszcze potrzebuje czasu zanim będzie w stanie zaufać człowiekowi, miejmy nadzieję że razem z innymi psiakami pomożemy się Snoopiemu zaaklimatyzować. Obecnie przebywa na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 30.01.2013 roku.

Sunny – adoptowana

Sunny to około 2 letnia suczka, która trafiła do nas w połowie stycznia 2013 roku i zamieszkuje boks nr 11. Sunny jest spokojną sunią, trochę jeszcze wystraszoną, brakuje jej zaufania do człowieka. Jak każdy psiak jest łasa na smakołyki, lubi biegać po wybiegu, chodzi również na spacery. Toleruje obce osoby jak i psy. Sunny jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 21.01.2013 roku.

Tina – adoptowana

Tina, boks nr 2. Sunia około 2 lata, do azylu trafiła w grudniu 2012 roku. Tina jest nie do końca ufną sunią, jest spokojna lecz wystraszona, będąc przy nas w boksie czuje się niepewnie, ale po chwili podchodzi, czasami da się pogłaskać, na widok karmy wesoło podskakuje. Jeszcze musi upłynąć trochę czasu zanim będzie w stanie zaufać człowiekowi. Podobnie jak współlokatorki chodzi na wybieg i spacery. Toleruje obce osoby jak i psy.

Azyl dla psów i kotów w Tarnowie

Zoja – adoptowana

Zoja jest nową lokatorką azylu w typie huskyego, która trafiła do nas w połowie stycznia 2013 roku i ma około 3 lata. Zoja jest radosną i energiczną suczką, lubi szaleć na wybiegu i na spacerach. Opanowana i przytulna, lubi być głaskana, uwielbia smakołyki w które ciągle się wpatruje i zrobi dla nich wszystko. Ma piękną zadbaną sierść i błękitne oczyska. Toleruje obce osoby, na sąsiadów nie zwraca szczególnej uwagi. Zoja jest na 14sto dniowym okresie kwarantanny, czyli do 30.01.2013 roku