PulsMiasta.com – Najlepsze fotorelacje z Tarnowa!

Tarnów: „Historia Śnieżki” w Centrum Sztuki Mościce (KONKURS)

image

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl dla dzieci „Historia Śnieżki” w wykonaniu Teatru Maska z Rzeszowa, który odbędzie się 18 stycznia 2015 r. o godz. 15.00.


KONKURS!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na spektakl! Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie (w komentarzu pod artykułem, albo na naszym profilu na Facebooku): PODAJ DOKŁADNĄ DATĘ PREMIERY SPEKTAKLU „HISTORIA ŚNIEŻKI” TEATRU MASKA Z RZESZOWA. Konkurs trwa do 16 stycznia do godziny 12:00!


Jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych na całym świecie baśni Braci Grimm! W dobrze opowiedzianej historii tkwi wielka siła. Może uratować opowiadającego z niejednej trudnej sytuacji, obudzić marzenia lub popchnąć do działania słuchacza… Dobrą historię można opowiedzieć na wiele sposobów, a każdy z nich będzie równie interesujący.

Zapraszamy was na taką właśnie opowieść. Jej bohaterów znacie doskonale – Królewna Śnieżka, siedmiu krasnoludków, zła macocha i piękny królewicz… Czy jednak na pewno nic nie może was zaskoczyć w tej jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych baśni? Przekonajcie się o tym sami.

18 stycznia 2015 r. godz. 15.00 Duża Scena CSM
Czas trwania spektaklu: 50 minut, bez przerwy
Cena biletu: 18zł
Pakiet rodzinny:
(obowiązujący wyłącznie do 5 osób): pierwsze dwie osoby – po 18 zł, trzy kolejne osoby – po 15 zł